O nás

Srdečně zpracujeme Vaše účetnictví
Svěřte se do našich zkušených rukou

Důvěryhodní

Jsme trvale rostoucí firma, nabízející komplexní služby v oblasti účetnictví, daní a auditu.

Zkušení

Máme praxi 20 let.
Pomůžeme Vám v účetnictví, daních a auditu.

Profesionální

Cílem naší společnosti je neustále se zlepšovat a zajistit si dlouhodobou prosperitu na trhu.

Kdo jsme

Jsme certifikovaní odborníci

Na českém trhu působíme od roku 1993, za tuto dobu jsme získali celou řadu spokojených klientů z řad firem i podnikajících fyzických osob. Od počátku činnosti se zabýváme kompletními účetními, mzdovými a daňovými službami jak pro právnické (s.r.o., a.s., v.o.s., , k.s.) tak fyzické osoby (OSVČ)..

let na trhu

spokojených klientů

zpracovaných daňových přiznání

Náš příběh

Po ukončení střední ekonomické školy v Brně, jsem nastoupila na Vysokou školu ekonomickou v Praze, již během studií jsem pracovala jako ekonom ve společnosti zabývající se obchodní činností. Účetní a daňové poradenství vykonávám již od roku 1990.

V roce 2008 jsem složila auditorskou zkoušku a byla zapsána pod evidenčním číslem 2113 do Komory auditorů ČR.

V současné době moji účetní, daňovou a auditorskou kancelář tvoří tým 5 kolegů. Spolupracuji s právníky i auditory a pro naše klienty jsme dlouhodobým partnerem, který chápe jejich podnikání a potřeby.

Našimi klienty jsou společnosti z různých oblastí obchodu, služeb, výroby, stavebnictví a příspěvkové organizace. Náš individuální přístup ke každému, maximální diskrétnost, vysoká kvalita práce, rychlost při poskytování služeb a vzájemná důvěra vytvořily pevný základ spokojenosti našich klientů.

 

 

Hana Němcová
majitelka

"S účetní kanceláří paní Ing. Němcové spolupracuje naše firma již 18 let. Vše řešíme po vzájemné domluvě a bez problémů. S účetní kanceláří jsme velice spokojeni, vše řeší pečlivě a velmi zodpovědně."

Lenka Sladká

"Za devatero lesy a devatero rybníky se nachází v plné dokonalosti sloužící skupina účtařů. Pomáhá, chrání a slouží dobré věci."

Alois Valík

PŘIPOJTE SE K NÁM

Naši klienti jsou jako rodina

Vztah s našimi klienty je vždy založený na vzájemné důvěře a respektu. Respektujeme specifika našich klientů a aktivně se podílíme na jejich rozvoji.

Kigginsova

Reissigova

Kontaktujte nás

+420 737 964 770 - CZ | 00420 530 342 475 - EN, Ar

Kigginsova 10, 627 00 Brno-Slatina | Jihomoravský kraj

Dolní Libochová 72, 592 53 Strážek | Vysočina

Reissigova 620/15,Brno - město

v pracovní dny 8 - 17